Ի՞նչ տարբերություններ կան Fusion 360 և Inventor ծրագրակազմերի միջև
Ամենատարածված հարցերից մեկը`« Ինչո՞վ են տարբերվում Fusion 360 և Inventor ծրագրակազմերը միմյանցից»: Շատերը կարծում են, որ սրանք, ըստ էության, նույն ծրագրային ապահովումներն են, չնայած, դա այդպես չէ:
Շատերը կարծում են, որ սրանք, ըստ էության, նույն ծրագրային ապահովումներն են, չնայած, դա այդպես չէ: Ցանկացած նախագիծ սկսվում է էսքիզից, բայց ոչ բոլորն են ավարտվում պատրաստի նախատիպով և անցնում զանգվածային արտադրության: Որպեսզի ամեն ինչ ընթանա ըստ պլանի, անհրաժեշտ է ընտրել ճիշտ գործիքներ՝ խնդիրների լուծման և գաղափարները բոլոր փուլերում կյանքի կոչելու համար: Fusion 360-ը օգտակար է մի փուլում, իսկ Inventor-ը` մեկ այլ փուլում: Կարևոր է նշել, որ կա նաև Autodesk Product Design & Manufacturing Collection- ը, որն իր մեջ ներառում է ոչ միայն այս երկու ծրագրակազմերը, այլև մի շարք այլ ծրագրային ապահովումներ: Autodesk- ի այս որոշումը նույնպես ունի իր սեփական հիմնավորումը:
Մասնակցեք վեբինարին և իմացեք Fusion 360 և Inventor ծրագրակազմերի տարբերությունների մասին, ինչպես նաև ստացեք Ձեզ հետաքրքրքող հարցերի պատասխանները հարակից այլ թեմաների վերաբերյալ: Վեբինարի վերջում կլինի հարց ու պատասխան (Q&A), որտեղ կարող եք ուղղել Ձեր հարցերը մասնագետին:

В чем отличие между Fusion 360 и Inventor?
Один из самых популярных вопросов – «Чем отличается Fusion 360 от Inventor?». Многие думают, что это, по сути, одинаковые программные продукты, хотя это не так.
Любой проект начинается с эскиза, но далеко не каждый из них завершается готовым прототипом и еще меньше уходят в массовое производство. Чтобы все шло по плану, важно выбрать подходящие инструменты для решения вопросов на всех этапах реализации идей. Fusion 360 полезен на одном этапе, а Inventor – на другом. Важно также отметить, что есть еще и Autodesk Product Design & Manufacturing Collection, куда входят не только оба эти программных продуктов, а и ряд других. Это решение компании Autodesk тоже имеет своё обоснование.
Приходите на вебинар, чтобы получить ответ на вопрос про отличия Fusion 360 и Inventor, а еще и другие часто задаваемые вопросы на смежные темы. Готовьте и свои вопросы для сессии Q&A, которая будет в завершении вебинара.